Cel osiągnięty! OG pokonało Natus Vincere i awansowało na finały BLAST Premier Fall Series.

  • Russian Federation Na`Vi 0:2 European Union OG

Rywalizacja między wspomnianymi wyżej drużynami rozpoczęła się na Mirage'u. Był to wybór międzynarodowej paczki, której pierwsze rundy kompletnie nie wychodziły. W porę się jednak obudziła, przez co sytuacja w spotkaniu się lekko wyrównała. Świadczy o tym rezultat, którym Na`Vi prowadziło po 15. odsłonach – 9:6. W drugiej części starcie było jeszcze bardziej zacięte, a ostatecznie zwycięsko wyszło z niego OG – 16:14.

Następnie ekipy przeniosły się na Dusta2, aby kontynuować potyczkę. Co ciekawe – na lokacji, którą chciało grać Natus Vincere, karty rozdawał ich przeciwnik. Podopieczni Caspera „ruggah” Due'a pewnym krokiem szli po swoje zdobywając punkt za punktem. Broniąc BS-ów udało im się wypracować wynik 10:5. Chwilę później dzięki solidnym atakom cieszyli się z wygranej 16:9.

Polska transmisja turnieju BLAST Premier odbywa się na oficjalnych kanałach ESPORT NOW na platformach Twitch, Youtube i Facebook, a całość komentują między innymi Olek „Vuzzey” Kłos, Radosław „Mad1” Florkowski, Kamil „Dziukens” Dziuk, Dominik „Domek” Nowakowski oraz Jakub „Swelder” Grzegorski. Partnerem polskiej transmisji są Logitech oraz forBET.