Już dzisiejszego popołudnia poznamy najlepszą drużynę wiosennego sezonu BLAST Premier. NAVI oraz Team Vitality zagrają w wielkim finale przed portugalską publiką.

Turniej BLAST Premier Spring Final 2022 zmierza ku końcowi. Już dziś odbędzie się wielki finał wydarzenia, w którym zobaczymy dość niespodziewane zestawienie – NAVI kontra Team Vitality. Parę tę można nazwać nieoczekiwaną, ponieważ Ukraińcy do rozgrywek przystąpili zaraz po roszadach w składzie i zmianie kluczowego członka zespołu – prowadzącego. Nowym kapitanem został Denis „electronic” Sharipov, który jak dotąd radzi sobie imponująco dobrze. NAVI pod jego przywództwem przegrało jedynie pierwszy mecz w Lizbonie, co można uznać za fazę dotarcia w nowej roli, bo potem zdeklasowali mistrzów minionego Majora – FaZe Clan.

Naprzeciw Natus Vincere pojawi się Team Vitality, który jak dotąd notował szalenie niestabilną formę. Francusko-duński skład, który miał być „super teamem”, co przełożyło się na ich pozycję w światowym rankingu – od początku roku spadli z trzeciego na dziesiąte miejsce. Jest to pierwszy raz od lutego bieżącego roku, gdy Vitality doszło do finału prestiżowego turnieju, więc z pewnością nie dopuszczają do świadomości, że mogą dziś przegrać na NAVI ze stand-inem.

Harmonogram:

  • 18:30 – Ukraine NAVI vs France Vitality

Wszystkie rozgrywki w ramach wiosennego wydarzenia BLAST Premier Spring Final 2022 będą transmitowane na kanale Piotra „izaka” Skowyrskiego w serwisie Twitch. Partnerami polskiej transmisji są Żabka, Displate oraz XTB.