Liquid nie zagra na wiosennych finałach BLAST Premier w Kopenhadze. Ekipa ELiGE’A po porażce z paiN straciła ostatnie szanse na awans.

Complexity, Evil Geniuses, Team Liquid – niegdyś powód do dumy dla amerykańskiej sceny Counter-Strike’a, a dziś? No właśnie. Brazylia po raz kolejny udowodniła drużynom z Ameryki Północnej, iż te lata swojej świetności mają już dawno za sobą. Gra o awans na finały BLAST Premier Spring w Lizbonie rozegra się wyłącznie między zespołami z Kraju Kawy.

Z rozgrywek GODSENT wyeliminowało Evil Geniuses, MIBR Complexity, zaś paiN sensacyjnie położyło kres Teamu Liquid na turnieju. Oznacza to, że w półfinale amerykańskiego wydarzenia Showdown nie zobaczymy ani jednej drużyny z Ameryki Północnej, co nie zdarza się często. W grze o awans na BLAST Premier Spring Finals Lizbona pozostają na ten moment FURIA, GODSENT, MIBR oraz paiN.

Harmonogram dzisiejszych spotkań:

  • 19:30 – Brazil GODSENT vs FURIA Brazil
  • 22:30 – Brazil paiN vs MIBR Brazil

Wszystkie rozgrywki w ramach wiosennego wydarzenia BLAST Premier Spring Showdown 2022 będą transmitowane na kanale ESPORT NOW w serwisie Twitch. Partnerem polskiej transmisji jest Żabka, która w swojej ofercie ma soczyście smaczne napoje energetyczne LevelUp Easy Peasy dostępne tylko w sklepach sieci. Skill Bill mango-ananas to wierny towarzysz w przeładowanym informacjami świecie, natomiast Brainstain o smaku smoczego owocu i gujawy obudzi w Tobie geniusza!