Zawsze mija trochę czasu nim profesjonaliści ograją nową mapę, więc organizatorzy turniejów BLAST Pro Series zdecydowali się dać go więcej swoim uczestnikom.

Od pewnego czasu coraz głośniej było słychać o potrzebie zmian puli map turniejowych. Valve zdecydowało się na bardzo odważny krok wymieniając Cache'a na rzecz Vertigo. Na początku większość profesjonalnych zawodników nie patrzyła na ten ruch przychylnie, lecz teraz coraz więcej z nich przyznaje, że lokacja wydaje się być ciekawa w rozgrywce i odświeżająca.

Mimo to większość z drużyn najprawdopodobniej nie zdecyduje się na grę na Vertigo. Organizatorzy BLAST Pro Series ogłosili więc, że na najbliższym przystanku w Miami wciąż zobaczymy Cache w puli map. Dopiero podczas wydarzenia w Madrycie, które odbędzie się w maju, widzowie będą mieli okazję na gry na Vertigo.

Przypominamy, że BLAST Pro Series Miami 2019 odbędzie się w dniach 12-13 kwietnia, a całe wydarzenie można oglądać z polskim komentarzem na dwóch kanałach – Piotra „izaka” Skowyrskiego oraz ESPORT NOW.