Za nami pierwszy mecz w ramach BLAST Premier Spring Series 2020. FaZe pewnie pokonało Ninjas in Pyjamas, które na dwóch mapach łącznie zdobyło zaledwie 15 rund.

Overpass

Pierwsza runda tego spotkania wpadła na konto zawodników ze Szwecji. FaZe zdołało odpowiedzieć już w kolejnej potyczce, dzięki czemu zniszczyli ekonomie rywala. Dało im to kolejne punkty, dzięki czemu już po krótkiej chwili prowadzili 5:1. Ich dominacja była widoczna gołym okiem, a ekipa Lekr0 nie potrafiła skutecznie wejść na którąś ze stref detonacji. Przełożyło się to na wynik. Do przerwy formacja NiKo miała już siedem oczek więcej od rywala.

Strona atakująca okazała się równie dobra, dzięki czemu FaZe zdobyło drugą pistoletówkę, która wręcz przypieczętowała losy planszy. NiP potrafiło jeszcze parę razy odpowiedzieć, lecz było to zdecydowanie za mało. Mapę przegrali wynikiem 7:16.

Druga lokacja została wybrana przez raina i spółkę. Byliśmy jednak świadkami bardziej wyrównanej gry, czego wielu się nie spodziewało. Pierwsza połowa przebiegła lekko lepiej dla FaZe, które wygrało ją 9:6.

Gdy formacja ze Szwecji przeszła do strony atakującej, wszystko znów zaczęło się sypać. Tak samo, jak na poprzedniej planszy, nie byli w stanie skutecznie sforsować defensywy oponenta, przez co zdobyli zaledwie dwie rundy. Drużyna olofmeistera triumfowała zatem rezultatem 16:8. Na pochwałę zasługują NiKo oraz broky, którzy na dwóch mapach zdobyli ponad 45 eliminacji.

Streamy z meczów możecie oglądać na kanale Twitch ESPORT NOW, a harmonogram turnieju znajdziecie w naszej relacji tekstowej tutaj.