BLAST: Complexity przejeżdża się po Vitality

08.02.2021 Daniel Gabryś
fot. BLAST Premier | Jak Howard

RUSH i spółka w ekstremalnie szybkim tempie poradzili sobie z Francuzami. Szczególnie dobrze prezentował się k0nfig, który wykręcił rating 1.52.

  • European Union Complexity 2:0 France Vitality (Mirage 16:11; Overpass 16:2)

Pierwsza lokacja rozpoczęła się od sześciu wygranych rund z rzędu przez Vitality. CoL zdołało się obudzić, lecz losy pierwszej połowy były już raczej przesądzone. Francuzi do szatni schodzili z prowadzeniem 10:5. Sytuacja drastycznie odwróciła się, gdy poizon i spółka przeszli do drużyny antyterrorystów. Strona broniąca w ich wykonaniu zasługuje na mocną piątkę, gdyż terroryści bombę podłożyli tylko cztery razy, a zaledwie raz oglądaliśmy jej eksplozję. Było to zarazem jedyne wygrane starcie przez Vitality po stronie terrorystów.

Po chwili przenieśliśmy się na Overpassa, który został wybrany przez zespół ZywOo. Już po pierwszych kilku rundach mogliśmy wywnioskować, że Francuzi raczej nie mają szans na doprowadzenie do trzeciej mapy. Complexity było bezlitosne dla przeciwników na żadnym froncie, co przełożyło się na końcowy wynik 16:2. Warto tutaj zaznaczyć, że całe Vitality zdobyło tylko 32 eliminacje w 18 rund, co daje mniej niż dwa zabójstwa na rundę. Była to również najgorsza mapa od dawna w wykonaniu ZywOo. Najlepszy gracz ubiegłego roku na Overpassie zdobył zaledwie dwie eliminacje.

Polską transmisję z wszystkich przystanków BLAST Premier w 2021 roku będzie można oglądać na kanale ESPORT NOW na platformie twitch.tv oraz youtube.

Inne tego autora