Kolejny zawodnik z Danii otrzymał wyróżnienie od HLTV w postaci miejsca w rankingu TOP 20 graczy minionego sezonu. 13. pozycja we wspomnianym zestawieniu należy do Benjamina „blameF” Bremera.

Minęło już kilka dni odkąd portal HLTV zaczął przedstawiać graczy, którzy trafili do rankingu TOP 20 zawodników 2021 roku. Do tej pory w podanym zestawieniu znalazło się m.in. trzech członków FaZe – Helvijs „broky” Saukants, Russel „Twistzz” Van Dulken, Robin „ropz” Kool, dwóch reprezentantów Teamu Liquid – Keith „NAF” Markovic & Jonathan „EliGE” Jablonowski oraz po jednym z Heroic – Martin „stavn” Lund i FURII – Kaike „KSCERATO” Cerato.

Dziś wyróżnienie powędrowało do riflera, który rozpoczął poprzedni sezon będąc dalej kapitanem Complexity, a kończył go w Astralis. Chodzi oczywiście o będącego praktycznie zawsze w niesamowitej formie indywidualnej Benjamina „blameF” Bremera. Przez ostatnie 12 miesięcy wypracował sobie rating 2.0 na poziomie 1.15. Są to statystyki, które mogą się podobać, choć kiedy spojrzymy na jego osiągnięcia drużynowe, przestaje być tak kolorowo.

Zwycięstwo Spring Sweet Spring 3 jeszcze w barwach coL i brązowy medal w ramach BLAST Premier Fall Finals. To tyle, jeżeli mowa o pozytywnych wynikach w turniejach. Benjamin z pewnością będzie ciężko pracował, aby po nadchodzącym sezonie mógł pochwalić się czymś więcej.