Dzięki partnerstwu BitSkins, wiodący skin marketplace CS:GO, stanie się oficjalnym partnerem dla głównej transmisji z cyklu Champion of Champions Tour, jednego z największych globalnych turniejów CS:GO, podczas trwania całego turnieju.

BitSkins będzie obecny podczas każdego meczu CCT na kanale anglojęzycznym. Współpraca przyniesie ekskluzywne oferty BitSkins widzom i fanom trasy Champion of Champions Tour,obie strony będą także aktywnie angażować społeczność i wspólnie tworzyć dedykowane treści.

Champion of Champions Tour to pierwsze zawody na scenie CS:GO organizowane wspólnie przez wiodące firmy esportowe – FACEIT, Eden Esports, Relog Media, Black Molly Entertainment, WE!RE Fantasy oraz GAM3RS_X  oraz regionalnych organizatorów na zlecenie GRID Esports, Twórcy platformy danych gamingowych. Zawody odbędą się w siedmiu unikalnych regionach w Ameryce Północnej, Ameryce Południowej i Europie, gdzie trasa jest realizowana przez partnerów regionalnych – BTSBrasilTV, FiReSPORTS, Fragster, REPUBLEAGUE, Relog Media, Gjirafa i Black Molly Entertainment. Champion of Champions Tour oferuje jedną z najwyższych pul nagród w historii esportu – 3 400 000 USD.

BitSkins naprawdę rozumie zainteresowania fanów esportu i zaspokaja ich potrzeby dzięki wyjątkowej ofercie. Cieszymy się, że możemy z nimi współpracować i umożliwić wschodzącym, regionalnym talentom esportowym zbudowanie własnej marki, oferując jednocześnie ekskluzywne oferty ich fanom i kibicom. Jesteśmy zaangażowani w budowanie zrównoważonego ekosystemu na wielu poziomach i cieszymy się, że możemy współpracować z BitSkins, aby zapewnić najlepsze wrażenia widzom Champion of Champions Tour” – mówi Tom Warburton, COO GRID Esports.

BitSkins jest jednym z najbardziej rozpoznawalnychi powszechnie uznanych zewnętrznych rynków skinów dla CS:GO, którym zaufały miliony użytkowników na całym świecie. 

Od początku istnienia firmy jesteśmy aktywnie zaangażowani w scenę esportową. Wizja Champion of Champions Tour, aby umożliwić rozwój nowych talentów, jest w dużej mierze zgodna z naszymi wartościami i z przyjemnością wspieramy turniej w nadchodzących 18 miesiącach. Współpracując z Champion of Champions Tour, postawiliśmy sobie długoterminowe cele, aby zapewnić fanom najwyższej jakości wrażenia esportowe i wykorzystać okazję do dojrzewania wraz z publicznością”. – mówi Anna Zamorniak-Urbaniak, CEO BitSkins.

Champion of Champions Tour ma rozpocząć się w lipcu 2022 roku, a pierwszy etap obejmie turnieje regionalne w wyznaczonych regionach z własnymi cyklami Open Qualification, które ostatecznie doprowadzą do wydarzenia CCT Global Finals LAN, które odbędzie się na początku 2024 roku.

źródło: materiały prasowe