Powoli zbliżamy się do rozpoczęcia Moche XL Esports. Organizatorzy postanowili odsłonić więc kolejną kartę, jeśli chodzi o listę uczestników. W Portugalii na pewno zobaczymy BIG.

Organizatorzy wydarzenia Moche XL Esports ogłosili, że zespół BIG przyjął ich zaproszenie na zawody z pulą nagród wynoszącą $75 000. Turniej odbędzie się 15-16 czerwca w stolicy Portugalii. Łącznie obserwować będziemy podczas niego sześć formacji. Jak na razie tylko trzy są znane.

Niemiecki skład w ostatnim czasie miewa spore problemy. Odkąd smooya został przeniesiony na ławkę rezerwową, brakuje mu stabilności oraz pozytywnych wyników, które budowałyby morale. Zapewne dlatego też BIG Clan kilka dni temu dokonał kolejnej roszady. Z ekipą pożegnał się nex, a jego miejsce zajął były reprezentant Sprout – denis. Być może to krok, który w końcu pozwoli tabseNowi i spółce wrócić na właściwe tory.

Aktualnie lista uczestników Moche XL Esports prezentuje się następująco:

  • European Union GamerLegion
  • Bulgaria Windigo
  • Germany BIG

Twórcy rozgrywek mogą jeszcze zaprosić dwie drużyny. Ostatniego slota zajmie zwycięzca portugalskich zmagań – WGR Master League.