BIG kończy finały BLAST Premier Fall 2021 bez wygranej mapy. Po dotkliwej porażce z NAVI ekipa tiziaNa uległa także FaZe Clan.

To nie był dobry turniej w wykonaniu BIG. Zespół tiziaNa w Kopenhadze rozegrał tylko cztery mapy, a w dodatku na każdej z nich był zdecydowanie gorszy od swoich rywali. Na start BLAST Premier Fall Finals 2021 zawodnicy Berlin International Gaming otrzymali prawdziwą lekcję Counter-Strike’a od Natus Vincere, a dziś musieli uznać wyższość FaZe.

Na obu mapach gra BIG do pewnego czasu wyglądała naprawdę dobrze. Zarówno na Duście 2, jak i Inferno wynik po pierwszej części spotkania był bardzo wyrównany. W najważniejszych momencie spotkania zawodnicy niemieckiej organizacji nie wytrzymali jednak presji i zostali zdeklasowani przez FaZe.

Teraz FaZe czeka dużo trudniejsze zadanie. W kolejnym spotkaniu na BLAST Premier Fall Finals zespół Twistzza zmierzy się z Astralis. Duńczycy jak dotąd na turnieju prezentuje się naprawdę dobrze, a zwłaszcza k0nfig z blameFem, którzy  bardzo szybko zaaklimatyzowali się w składzie duńskiej organizacji i już imponują swoją grą.

Wynik spotkania:

European Union FaZe 2:0 BIG Germany

  • Dust2 – 16:11
  • Inferno – 16:9