Jeśli odczuwaliście ostatnio niedosyt w związku z rozgrywkami polskich zespołów na europejskich gruntach, to z pewnością nie zawiedziecie się tym, co czeka na Was dzisiaj – w akcji między innymi Virtus.pro.

Tego dnia jako pierwsze do walki stanie AGO, któremu przyjdzie zmierzyć się z rosyjską formacją DreamEaters w ramach fazy zasadniczej internetowych rozgrywek LOOT.BET Season 2. Spotkanie zostanie rozegrane w systemie best-of-three, a mapy pojedynku poznamy na krótko przed jego rozpoczęciem. Planowo mecz rozpocznie się o 15:55.

Zaledwie godzinę później do akcji wkroczą reprezentanci Virtus.pro, wśród których ponownie wystąpi Arkadiusz 'Vegi' Nawojski, obecnie będący na testach w rosyjskiej organizacji. Ten osiemnastolatek zdołał już pokazać się z dobrej strony w barwach legendarnej drużyny, a dziś ponownie będzie miał okazję pokazać swoje umiejętności w batalii przeciwko ekipie OwmS.

O godzinie 18:30 swoje spotkanie rozpoczną zawodnicy x-kom team. Ekipa oskarisha walczy w relegacjach do kolejnego sezonu ligi ESEA MDL, a w inauguracyjnym spotkaniu stawi czoła drużynie ATMOS. Na papierze to Polacy są w lepszej pozycji, jednak francuski skład nie miał jeszcze zbyt wielu szans na europejskich gruntach, więc możemy spodziewać się ciekawego widowiska.

Na chwilę obecną wtorkowe potyczki zamknie nam Actina PACT, które rozpocznie swoje zmagania w internetowych rozgrywkach LOOT.BET HotShot Series Season 2, a przeciwnikiem polskiego zespołu będzie rosyjskie Unique. Nasi rodacy w swojej grupie zmierzą się jeszcze z Tricked oraz Windigo. Widowisko wystartuje o 19:00.

Dlaczego mecz PACT może nie być ostatnim polskim starciem tego dnia? Ponieważ x-kom team, w przypadku wygranej, czekać będzie jeszcze jeden pojedynek. Wtedy rywalem Polaków będzie niemieckie expert, a planowana godzina rozpoczęcia to 21:30.