Dla jednej z polskich ekip to był udany dzień w Snow Sweet Snow 3 – Regionals. Mowa o Wiśle All iN! Games Kraków, która pokonała Galaxy Racer. Gorzej jednak poradziło sobie Honoris, które uznało wyższość Nexus.

Czwarty wygrany mecz z rzędu – Biała Gwiazda się nie zatrzymuje 

Wisła All iN! Games Kraków przystąpiła do rundy numer jeden w roli zdecydowanego faworyta. Po drugiej stronie serwera znajdowało się bowiem Galaxy Racer, które aktualnie w światowym rankingu HLTV zajmuje 78. pozycję, która jest efektem mieszanych wyników. Nasi rodacy na pierwszej mapie mieli mimo wszystko dość spore problemy, aby triumfować nad przeciwnikiem. Zamknęli rywalizację dopiero po 30. rundach – 16:14. Nieco łatwiej było na Nuke'u, którego Polacy zwyciężyli 16:12.

Honoris nie poszło śladem Wisły Kraków 

Po wygranej podopiecznych Mariusza „loord” Cybulskiego liczyliśmy na to, że reprezentanci HNRS również poradzą sobie z rywalem. Nexus okazało się jednak silniejsze od Filipa „NEO” Kubskiego i spółki, choć cały pojedynek był naprawdę zacięty. Potrzebne były trzy lokacje, żeby wyłonić lepszy skład – zaczęło się od Mirage'a, którego zdobyło grono Ivana 'iM' Mihaia – 16:12, później pojawiło się szczęśliwe dla polskiej formacji Vertigo – 16:14 i decydujący był Train, na którym Nexus dopięło swego w samej końcówce – 16:13.

Bilans naszych rodaków w Snow Sweet Snow 3 – Regionals po pierwszej rundzie

  • Poland Wisła All iN! Games Kraków – 1 / 0
  • Poland Honoris – 0 / 1