Wisła All iN! Games Kraków awansowała do Snow Sweet Snow 3. Honoris zakończyło natomiast swoją przygodę z tym wydarzeniem na etapie kwalifikacji.

Honoris za burtą 

Podopieczni Roberta „mSr” Pieńkowskiego podjęli wczoraj z samego rana K23 w ramach kolejnej rundy systemu szwajcarskiego w Snow Sweet Snow 3 – Regionals. Nie poradzili sobie jednak z przeciwnikiem, który najpierw pokonał ich 16:10 na Mirage'u, a następnie zamknął mecz 2:0 wygrywając 16:8 na Duście2. Dla Honoris ta porażka oznaczała bilans 1/3 i brak szansy na awans do głównego wydarzenia.

Wisła All iN! Games Kraków nie zawiodła 

Kibice Białej Gwiazdy mają powody do radości. Zespół Grzegorza „szpero” Dziamałka przebrnął bowiem pozytywnie przez turniej kwalifikacyjny i w efekcie dostał się do SSS 3. Osiągnął wspomniany cel zwyciężając po trzech mapach z BLINK – Train 16:3, Vertigo 6:16, Mirage 16:11.

Dwa polskie akcenty w postaci Wisły All iN! Games Kraków i Anonymo Esports

Do rywalizacji w Snow Sweet Snow 3 od poniedziałku wkroczą zatem dwie drużyny z Polski. Wisła Kraków, która wypracowała sobie miejsce w rozgrywkach i Anonymo Esports, które organizator zaprosił do wzięcia udziału w zawodach. Poza naszymi rodakami podczas podanej potyczki w akcji zobaczymy jeszcze m.in. SproutWinstrike forZe. Przypominamy, że pula nagród zmagań wynosi $68 000, więc jest o co walczyć.