Za nami 3. kolejka Domination League Season 2. Izako Boars jeszcze nie mogą cieszyć się z awansu do fazy play-off, Wisła zaś ma coraz gorszą sytuację w grupie.

Kolejny dzień to kolejne wyniki w internetowych turniejach. Izako Boars zagrali w piątkowy wieczór o awans do play-offów z Copenhagen Flames. Niestety Duńczycy okazali się lepsi, wygrywając 2:0, na Mirage'u odnosząc zwycięstwo 16:14, a na Vertigo 16:10. Mimo wszystko Dziki zasługują na brawa za walkę do końca, szczególnie na pierwszej lokacji, gdzie przegrywali w pewnym momencie 3:12. Mimo to Polacy byli bliscy wyrównania i doprowadzenia do dogrywki. Tym samym Vegi i spółka obecnie posiadają bilans 2-1, na awans trzeba poczekać.

Z takim samym bilansem, 2-1, dzień kończą również gracze PACT-u, którzy pokonali 2:1 ex-Marlian. Polakom udała się ta sztuka, mimo przegrania pierwszej mapy zdecydowanie, bo wynikiem 8:16. Na Overpassie i Nuke'u było już o wiele lepiej. Najpierw do zwycięstwa na niemieckim parku poprowadził darko i lunAtic. Na Nuke'u zaś cała drużyna zaprezentowała wysokie umiejętności, ale na największe uznanie zasługuje bnox, który skończył mapę z 26 fragami. Tym samym PACT jest o krok od awansu do play-offów.

Mniej powodów do radości mają gracze Wisły Kraków. Biała Gwiazda przegrała z MAD Lions 0:2 i obecnie posiada bilans 1-2. Oznacza to, że kolejny mecz SZPERO i reszta będą rozgrywać z nożem na gardle. Nie ma się jednak co dziwić, bo w piątek Wisła była znacznie gorsza od podopiecznych kubena, którzy dzięki znakomitym pierwszym połowom na obu mapach zapewnili sobie zwycięstwo.