Skład AVEZ w 2021 roku nie zapada w pamięć. Przede wszystkim organizacja nie może pochwalić się wynikami, a ponadto obserwujemy ciągłą wymianę zawodników. Tym razem padło na Dominika „Warp” Murawę.

Kilka dni temu AVEZ ogłosiło powstanie nowego projektu – CREATIVE KRAKEN. Jest to drugi skład organizacji, który pełni nieformalnie funkcję akademii, zważając na średni wiek zawodników. Dzisiaj otrzymujemy kolejne rewelacje od Ośmiornic – doszło bowiem do zmian w pierwszym zespole, znanym jako CREATIVE AVEZ.

Z drużyny odszedł Warp, który pierwsze kroki na polskiej scenie stawiał w projekcie arrMY od piratesports. Dominik w AVEZ nie zagrzał długo miejsca – dołączył do marki pod koniec marca, kiedy to uformowano nową drużynę. Ta jednak nie osiągnęła żadnych znaczących wyników, poza udziałem w grupie mistrzowskiej Polskiej Ligi Esportowej, który z resztą zakończył się słabo – Ośmiornice będą bowiem w barażach walczyć o utrzymanie. Ten mecz rozegrają jednak bez swojego prowadzącego, czyli właśnie Warpa.

AVEZ to w 2021 roku niekończące się zmiany. Początkowo organizacja przesunęła swoją akademię do głównego składu, szybko jednak zrezygnowała z tego pomysłu i zatrudniła nieco bardziej znane nicki. Miało to miejsce w marcu. W maju zaś doszło do pierwszej roszady – ze składu wyleciał RiseL, a w szeregi wstąpił pendzelek. W lipcu zaś pawkoemę zastąpił fanatyk. Kto teraz wskoczy na karuzelę AVEZ? Wkrótce zapewne poznamy gracza, który uzupełni obecny skład.

Pierwszy skład AVEZ wygląda następująco:

  • Poland Rafał „sNx” Snopek
  • Poland Dawid „SaMey” Stańczak
  • Poland Dawid „pendzelek” Ryczko
  • Poland Dominik „fanatyk” Barkiet