Długo nie musieliśmy czekać na uzupełnienie składu CREATIVE AVEZ. Do drużyny dołączył dziś Kacper „gRuChA” Gruszczeczka, wypożyczony z HONORIS.

Wczoraj informowaliśmy o kolejnych roszadach w pierwszym składzie AVEZ – szeregi drużyny opuścił bowiem IGL Dominik „Warp” Murawa. Zmiana była podyktowana niezbyt imponującymi wynikami w ostatnich miesiącach. Początkowo można było przypuszczać, że Ośmiornice poszukają na rynku prowadzącego, który wskoczyłyby w buty Warpa i wprowadził zespół na wyższy poziom. Ostatecznie organizacja zdecydowała się na riflera.

Wybór padł na gRuChĘ, który znajdował się na ławce rezerwowych HONORIS. 20-latek został odsunięty od głównego składu 2 lipca, wraz z azizzem. Duet zastąpili nowi gracze – mouz oraz fr3nd pozyskani z Pompa Teamu. Sam Gruszczeczka nie przebywał jednak długo na „bezrobociu”, bo zaledwie po kilkunastu dniach otrzymał angaż w AVEZ.

Ośmiornice zdecydowały się na czteromiesięczne wypożyczenie. Tym samym pierwszy zespół AVEZ jest znowu w komplecie, a gRuChA może wrócić do profesjonalnego strzelania na serwerze. Rifler ostatnie spotkanie rozegrał 16 czerwca. Na debiut w AVEZ będzie musiał zapewne poczekać, gdyż obecnie panuje okres wakacyjny na esportowej scenie Counter-Strike'a.

Obecny skład CREATIVE AVEZ wygląda następująco:

  • Poland Rafał „sNx” Snopek
  • Poland Dawid „SaMey” Stańczak
  • Poland Dawid „pendzelek” Ryczko
  • Poland Dominik „fanatyk” Barkiet
  • Poland Kacper „gRuChA” Gruszczeczka