Wczorajszy wieczór pozytywnie zakończył się dla reprezentantów AVANGAR. Ci awansowali bowiem na finały LAN-owe 8. sezonu ECS!

AdreN i spółka potrzebowali zaledwie czterech spotkań, aby dopiąć swego i dostać się na prestiżowy turniej offline. Drużyna z Kazachstanu w pierwszych zmaganiach 8. sezonu ECS pokonała po kolei Virtus.profnatic forZe. Dzięki temu przybliżyła się mocno do zdobycia slota na finały wspomnianej ligi.

Wczoraj wieczorem w ćwierćfinale drugiego tygodnia Esports Championship Series podopieczni dastana podjęli czarnego konia rozgrywek, który znalazł się w nich przez świetny występ w Pinnacle Cup. Mowa oczywiście o m1x, czyli formacji, którą zasila między innymi tudsoN. Dla grona Polaka mecz z AVANGAR rozpoczął się pięknie, bo od zwycięstwa na Mirage'u po dogrywce. Później jednak przyszła pora na odpowiedź enemy. Finaliści Majora w Berlinie pokazali siłę dwukrotnie pokonując skład anarkeza rezultatem 16:12. 

Skład Jame'a po wygranej z europejskim mixem znalazł się na liście uczestników finałów 8. sezonu ECS. Potrwają one od 28. listopada do 1. grudnia. Ich pula nagród wyniesie $500 000.