Weteran Counter Strike'a wydał własną książkę w maju 2019 roku. Wtedy była jednak dostępna jedynie w języku rosyjskim. Od dziś opisaną historię byłego gracza m.in. Na`Vi możemy przeczytać również po angielsku!

Danylo „Zeus” Teslenko oficjalnie zakończył karierę profesjonalnego zawodnika w minionym sezonie. Ostatni raz na serwerze widzieliśmy go podczas BLAST Pro Series Moscow, na którym razem z Natus Vincere nie zaliczył dobrego występu. Zajął bowiem ostatnie miejsce. Nie było to wymarzone pożegnanie przed własną publicznością, natomiast i tak po całych zmaganiach otrzymał ogromne brawa od fanów zebranych na arenie, którzy podziękowali mu za całą esportową podróż pełną przygód.

Warto podkreślić, że Teslenko ma na swoim koncie trofeum za zwycięstwo Majora, który w 2017 roku odbywał się w Krakowie. Wtedy pod banderą Gambit przeżył najpiękniejsze chwile w karierze. Oczywiście zostały one opisane we wspomnianej książce. Poza tym Danylo w autobiografii noszącej tytuł „Againts All Odds: The Way to Victory” opowiada o dzieciństwie i wszystkich trudnościach, które napotkał na drodze.

Jeżeli interesuje Was zakup lektury Zeusa – znajdziecie ją pod tym adresem.