Robin „flusha” Rönnquist, Timothy „autimatic” Ta oraz Miikka „suNny” Kemppi rzekomo mieli połączyć siły i stworzyć coś wspólnie. Szwed we wczorajszym programie HLTV Confirmed potwierdził doniesienia i jednocześnie zakomunikował, że raczej nic z tego nie wyjdzie.

Pierwszy miesiąc 2021 roku przyniósł nam wiele ciekawych informacji. Sporo działo się w profesjonalnych zespołach – zarówno z Polski, jak i spoza. Między innymi Jarek „DeKay” Lewis przekazał na łamach DBLTAP, że możliwe jest połączenie sił trzech znanych CS-owych twarzy. Mowa o flushyautimaticu suNnym, czyli trzonie, z którego na obecną chwilę każdy posiada kontrakt z inną organizacją i siedzi na ławce rezerwowej. Jeżeli zatem miało dojść do współpracy tych graczy – jakaś marka musiałaby się zdecydować na wykup.

Wczoraj w programie HLTV Confirmed wystąpił jeden z wymienionych wyżej zawodników – Robin. Skoro osoby odpowiedzialne za prowadzenie transmisji zaprosiły na nią szwedzką legendę – nie mogły sobie odpuścić rozmowy na temat jej przyszłości. Zapytały więc, czy plotki o stworzeniu formacji z Timothym i Miikką były prawdziwe, a Rönnquist odpowiedział, że tak. Momentalnie jednak dodał, że choć były takie plany, to ostatecznie projekt raczej nie wejdzie w życie. Szwed wyjaśnił, że razem z Kemppim i Ta znaleźli twarze, które były zainteresowane wspólnym działaniem, natomiast zabrakło klubu, który byłby w stanie wesprzeć inicjatywę.

Wygląda na to, że flushaautimatic suNny będą musieli szukać nowych wyzwań osobno. A szkoda, bo nie oszukujmy się – to trio na papierze prezentuje się całkiem mocno. Byłby to też fajny powrót do obserwowania Robina i Timothy'ego pod jedną banderą. Przypominamy, że obaj Panowie spotkali się w przeszłości w szeregach Cloud9.