Dwudziestoletni zawodnik YuanZhang 'AttackeR' Sheng powraca do aktywnego składu TyLoo po miesięcznej przerwie. Pierwsze spotkanie rozegra, podczas DreamHack Las Vegas.

Po styczniowych roszadach w chińskiej organizacji, która wyrzuciła dwóch zawodników – fancy1 oraz AttackeR, a jednego zawiesiła – somebody, do składu postanowił powrócić AttackeR. Wystąpi on już z TyLoo podczas DreamHacka w Las Vegas, który rozpoczniemy w przyszłym tygodniu, 15 – 19 luty. Zastępuje on w zespole Lei „bottle” Mao.

TyLoo pomimo iż w ostatnim czasie posiadało trzech nowych graczy, to udało im się uplasować na 5 – 8 miejscu podczas WESG 2016, odpadając w ćwierćfinale po porażce z EnVyUS. Warto przypomnieć, że jest to zespół, który zaskoczyć potrafi każdego o czym przekonali się m.in. zawodnicy Natus Vincere na StarLadder i-League StarSeries Season 2, bądź Luminosity Gaming (aktualnie SK Gaming) na DreamHack Malmö 2016, które zostało wyeliminowane z Grupy A przez owych graczy. Na pewno dobrze wspominają ostatnią edycję DH, podczas której poznaliśmy ich zapał do gry. Powalczą o $450,000 w Grupie C, w której posiadają naprawdę mocne ekipy – NiP, Cloud9 i SK Gaming. Z brazylijskim składem rozpoczną swój udział w Las Vegas.

 

Aktualny skład TyLoo:

China Hui „DD” Wu
China Ke „Mo” Liu
China HaoWen „somebody” Xu
China YuanZhang „AttackeR” Sheng
China Zhen „HZ” Huang