Wczoraj zakończył się casting na zawodników do drużyny Piotra „izaka” Skowyrskiego na turniej ASUS ROG Join The Republic Challenge.

Turniej ASUS ROG Join The Republic Challenge zdecydowanie kojarzy nam się z Piotrem Skowyrskim. Izak w pierwszej edycji skompletował skład, który ostatecznie podniósł puchar, a następnie stał się motorem napędowym do utworzenia organizacji Izako Boars. W poprzednim turnieju Izak i spółka zajęli drugie miejsce, a Piotr „nawrot” Nawrocki gra w koszulce Dzików do dziś.

Piotrek dostał zaproszenie do kolejnej edycji i przez ostatnie kilka dni trwał kasting na nowych szczęśliwców. Wczoraj rozegrane zostały finałowe mecze, gdzie piętnastu zawodników było oglądanych i słuchanych przez Izaka i PAGO. Ostatecznie kapitan zespołu podjął decyzję wybierając – Olka „hadesa” Miśkiewicza, Kamila „Sobola” Sobolewskiego i Adriana „Zorinqa” Kołodziejskiego.

Całą trójkę można kojarzyć z polskiej sceny. Hades jest obecnie zawodnikiem Invizy Esport, lecz jak twierdzi, będzie w stanie pogodzić treningi w obu zespołach. Sobol był niegdyś częścią Illuminar Gaming, a obecnie jest chętnie branym graczem do wszelakich miksów. Na ten moment gra w Polskiej Lidze Esportowej u boku Pawła Bielińskiego i wystąpi na Polbit Arena Tournament, również z byalim ale też kap3rem. Natomiast Zorineq przez pewien czas reprezentował barwy PRIDE w akademii tej organizacji.

Wciąż nie znamy pełnego składu Teamu IzakOOO. Podczas Poznań Game Arena rozegrane zostaną kwalifikacje o ostatnie miejsce w drużynie. Wtedy cała piątka, w styczniu będzie reprezentować Polskę na ASUS ROG Join The Republic Challenge.