Według najnowszych doniesień portalu HLTV – Astralis chce zatrudnić kolejnego zawodnika jeszcze przed ESL One Cologne 2020. Ponoć duński gigant rozmawia z MAD Lions o wykupieniu Lucasa „Bubzkji” Andersena.

Jakiś czas temu na łamach serwisu 1pv.fr czytaliśmy, że MAD Lions zastanawia się nad przeniesieniem wspomnianego we wstępie gracza na ławkę rezerwową. Wydawało się to wtedy niezwykle dziwne – w końcu to jeden z najlepszych młodych strzelców w Danii, ale to nie pierwszy raz na CS-owej scenie, kiedy drużyny decydują się na niespodziewane ruchy.

Kto wie, być może Lucasowi wyjdzie to wszystko na plus. HLTV twierdzi bowiem, że trwają rozmowy między Astralis MAD Lions, dotyczące Andersena. Miałby on zostać nowym nabytkiem niegdyś dominującej większość zawodów ekipy. Gra u boku osób, które zwyciężyły tyle pucharów byłaby dla niego bez wątpienia spełnieniem marzenia i następnym krokiem do przodu w karierze. Nie ulega wątpliwości, że na pokładzie Danny'ego „zonic” Sørensena Bubzkji mógłby bardziej rozwinąć swoje skrzydła i zaprezentować światu swoje indywidualne umiejętności.

Przypominamy, że do tej pory największymi osiągnięciami Lucasa są – pierwsze miejsce na FLASHPOINT 1 V4 Future Sports Festival, podczas którego poza złotym medalem, zdobył także tytuł MVP.