Dziś dowiedzieliśmy się, że najlepsza drużyna na DH Open Summer zapewni sobie grę podczas DH Masters Malmö. O awans na te prestiżowe zmagania powalczy między innymi ARCY!

Podczas oficjalnej transmisji z DreamHack Open Summer doszło do ciekawego ogłoszenia. Pierwszy raz w historii organizator tego wydarzenia postanowił połączyć je ze swoją bardziej prestiżową imprezą, która odbędzie się 1-6 października. Mowa o DreamHack Masters Malmö, na którego zwycięzca obecnie rozgrywanych zawodów w Jönköping otrzyma bezpośrednie zaproszenie!

DH Masters to już zdecydowanie wyższa półka. Gra podczas LAN-a z tej serii dla ekip, które dopiero budują swoją pozycję na rynku jest pewnego rodzaju celem. Nie chodzi tutaj tylko o fakt większych pieniędzy do zdobycia, ale przede wszystkim możliwości podjęcia rywalizacji z czołowymi formacjami.

Przypominamy, że na DH Open Summer znajduje się Aristocracy. Podopieczni Mariusza „loorda” Cybulskiego dość szybko zapewnili sobie fazę pucharową triumfując w dwóch grupowych pojedynkach. Miejmy nadzieję, że ich forma się utrzyma. Oby to właśnie Wiktor „TaZ” Wojtas i spółka zapewnili sobie miejsce na liście uczestników DreamHack Masters Malmö!