Norweskie Apeks jest coraz bliżej uformowania nowego składu. Czwartym graczem organizacji został Hugo „chawzyyy” Günther.

Bardzo ambitne posunięcie ze strony Apeks. Chawzyyy to młody gracz z dużymi perspektywami na przyszłość. 16-latek dostał już szansę wykazania się w Galaxy Racer, gdzie prezentował się wręcz zjawiskowo. Duża pewność, wyczuwalny luz i zabójcza skuteczność – to cechy, z jakich Günther dał się poznać. Z byłym składem Szwed współpracował przez cały ostatni rok.

Dla Apeks to już trzecia zmiana przed nadchodzącym sezonem. Zespół w minionych dniach wzmocnili Tim „nawwk” Jonasson oraz Joakim „jkaem” Myrbostad. Obaj to już lepiej rozpoznawalne nicki, z doświadczeniem w grze na najwyższym poziomie. Chawzyyy ma być tym czynnikiem „X”. Nie sposób powiedzieć, jak odnajdzie się w nowym środowisku, wśród tak renomowanych graczy, ale jeśli wykorzysta swój potencjał to Apeks będzie miało z niego duży pożytek.

„To pierwszy raz, kiedy będę miał okazję, grać w organizacji z takimi strukturami. Wiem, że otrzymam właściwe narzędzia, by stać się lepszym zawodnikiem.” – powiedział sam Szwed. 

Obecna czwórka spod szyldu Apeks to:

Norway Joakim „jkaem” Myrbostad
Sweden Tim „nawwk” Jonasson
Denmark Asger „AcilioN” Larsen
Sweden Hugo „chawzyyy” Günther

Norway Pål „Polly” Kammen (trener)