Pierwsza mapa pod kontrolą, druga z pięknym powrotem. Tymi słowami można podsumować mecz Anonymo Esports z DBL PONEY, po którym nasi rodacy awansowali do FLASHPOINT 3!

  • Poland Anonymo Esports 2:0 France DBL PONEY

Seria BO3, w której podane wyżej formacje rywalizowały o awans do FLASHPOINTA rozpoczęła się na Nuke'u, czyli mapie wybranej przez DBL PONEY. W pierwszej połowie natomiast lepiej odnaleźli się nasi rodacy, którzy dzięki całkiem niezłej defensywie cieszyli się z wyniku 9:6. Następnie przyszła pora, aby podopieczni Adriana „IMD” Piepera pokazali, co potrafią w ataku. Świetna ofensywa pozwoliła im zamknąć zmagania rezultatem 16:11!

Następna potyczka odbyła się na Vertigo. Była to lokacja, którą chcieli rozgrywać Polacy, choć akurat w części numer jeden dominowali Francuzi – 10:5. Chwilę później na tablicy widniało już 13 do 5 i wydawało się, że zbliżamy się do przejścia na Inferno, ale wtedy… Anonymo Esports wrzuciło wyższy bieg! W defensywie wyglądało tak dobrze, że z trudnej sytuacji, w której się znaleźli udało im się wygrać – 16:14.

Radość w szeregach Anonymo po tym pojedynku musiała być ogromna. To bowiem właśnie po nim zespół Janusza „Snax” Pogorzelskiego zapewnił sobie występ w 3. sezonie FLASHPOINTA!