Janusz „Snax” Pogorzelski i spółka zmierzą się dziś z hiszpańską formacją Movistar Riders, którą jeszcze niedawno mogliśmy oglądać na Majorze.

Anonymo zdało wczoraj pierwszy egzamin w ESL Pro League Season 15 Conference, wygrywając z australijskim ORDER. Choć „egzamin” to trochę zbyt duże słowo, bo patrząc na kaliber przeciwnika, była to raczej szybka kartkówka. Pierwsze wyzwanie na Snaxa i spółkę czeka dopiero dziś, wszak staną w szranki z niedawnym uczestnikiem Majora – Movistar Riders.

Hiszpanie podczas PGL Major otarli się o awans do Fazy Legend. Na swojej drodze pokonali Renegades oraz TYLOO, lecz w decydującym starciu dostali lekcję Counter-Strike'a od Heroic. Jednak forma mopoza i spółki zdecydowanie spadła odkąd wrócili ze Sztokholmu, o czym świadczy porażka w ćwierćfinale V4 Future Sports Festival na ekipę Fiend. Mimo, że dziś stawiani są w roli faworyta, Anonymo ma realne szanse na kolejne zwycięstwo.

Oprócz polskiego „super-teamu” w grze zobaczymy dziś jeszcze MAD Lions, czyli podopiecznych Jakuba „Kubena” Gurczyńskiego, Sprout z Kamilem „KEiem” Pietkunem, oraz EC Brugge z dwoma Polakami w składzie – n0ticem i mattym . Oto harmonogram dzisiejszych meczów:

  • 13:30 – European Union MAD Lions vs France LDLC
  • 13:30 – European Union EC Brugge vs Brazil Sharks
  • 20:00 – Poland Anonymo vs Spain Movistar Riders

Mecze można oglądać na oficjalnych kanałach ESL Polska na platformie twitch.