Anonymo wraca na zwycięską ścieżkę. Polski zespół pokonał GamerLegion i dopisał dziś na swoje konto drugie zwycięstwo w ESEA Premier.

Ostatni tydzień nie był łatwy dla Anonymo. Zespół ma za sobą fatalne kwalifikacje do IEM Fall, gdzie nie wygrał ani jednego meczu i uległ nawet Duńczykom z OPAA, którzy w rankingu HLTV zajmują odległe 108. miejsce.

Dzisiejszy dzień Anonymo rozpoczęło od meczu z GamerLegion w ESEA Premier. Wybór map padł na Ancient, Vertigo i Mirage’a. Ta trzecie była zbędna, bo Polacy wyjaśnili sprawę już w dwóch grach, wygrywając 2 do 0. W dodatku każdy z Polaków zakończył spotkanie z ratingiem na plusie, ale w szczególności trzeba pochwalić Kylara i blacktear5a, którzy najmocniej przyczynili się do tego zwycięstwa.

Teraz przed Anonymo jeszcze trzy mecze w ESEA Premer i to z nie najłatwiejszymi rywalami, ponieważ zawodnicy reprezentujący organizacje Sówka w drodze po play-offy, będą musieli pokonać takie drużyny, jak SKADE, AGO czy Wisłę Kraków. Mały przedsmak tego ostatniego pojedynku będziemy mieli już dziś. Snax i spółka wieczorem podejmą Białą Gwiazdę w ramach ESL Mistrzostw Polski.

O dzisiejszym zwycięstwie Polaków z GamerLegion raczej nie powinniśmy mówić w kontekście przełamania. Europejski zespół przegrał pięć ostatnich meczów z rzędu, a w dodatku schodził już z serwera pokonany przez znacznie słabszych rywali, jak np. FATE, Apeks czy GORILLAZ.

Poland Anonymo 2:0 GamerLegion European Union

  • Ancient – 16:9
  • Vertigo – 16:12