Zespół Janusza „Snaxa” Pogorzelskiego ma nóż na gardle. Anonymo zagra dziś o być albo nie być w trzecim sezonie European Development Championship.

Koniec „miesiąca miodowego” mocno uderzył w reprezentantów Anonymo. Janusz „Snax” Pogorzelski i spółka od ósmego marca w rankingu HLTV stacza się po równi pochyłej. Równo miesiąc temu byli zaledwie cztery miejsca od głównego zestawienia, a obecnie znajdują się aż trzynaście pozycji niżej.

Jedną z ostatnich wpadek była nieoczekiwana przegrana na Trident w ramach meczu otwarcia 3. sezonu European Development Championship. Rosyjski zespół z 49. miejsca rankingu HLTV pokonał naszych rodaków w pojedynku best-of-one wynikiem 16:12 na mapie de_Train. Następstwem tej porażki jest dzisiejszy mecz przeciwko 100PG o utrzymanie się w rozgrywkach posiadających $30.000 w puli nagród.

Podopieczni Mateusza „Sówka” Kowalczyka są zdecydowanymi faworytami tego meczu. 100PG w ostatnich tygodniach również pogrążone jest w dość mocnym kryzysie, wszak z rozegranych ośmiu spotkań zwycięsko wyszli zaledwie z jednego. Polacy mają więc ułatwioną drogę do utrzymania się, lecz jeśli chcą awansować z grupy, będą musieli pokonać Trident.

Mecze rozegrane zostaną kolejno o godzinie 12:00 oraz 15:00 i będzie można je zobaczyć na kanale Tarczyński Studio Live.