Trwa intensywny okres dla Anonymo. Polacy przechodzą z turnieju na turniej i dziś grają w play-offach European Development Championship z Sinners.

  • Czech Republic Sinners – Poland Anonymo

Snax i spółka mają za sobą bardzo intensywny tydzień. Brali udział w kilku różnych rozgrywkach, ale udało im się osiągnąć sukces w tych najważniejszych – kwalifikacjach do FLASHPOINTA. Polacy dostali się na najważniejszy turniej tej części roku i ponownie możemy snuć marzenia o obecności polskiej drużyny na Majorze.

Teraz jednak trzeba skupić się na innym turnieju – European Development Championship 3. Dzisiaj rozpoczęła się faza play-off – jej zasady są proste, bowiem istnieje drabinka pojedynczej eliminacji. Anonymo w ćwierćfinale rozgrywek zmierzy się z Sinners. Czesi wygrali swoją grupę D, gdzie grali m.in. z TPT. Mimo to, Anonymo zawsze mogło trafić gorzej, bowiem zwycięzcami innych grup są Sprout i SKADE, czyli drużyny groźniejsze niż oskar i spółka. Sinners jednak nie należy lekceważyć – w ostatnim czasie zespół znajduje się w wybornej formie, pokonał chociażby takie drużyny jak forZe i Extra Salt, a także w dotychczasowej historii pojedynków z Anonymo ma bilans 3-0 w mapach. Czysto statystycznie Polacy mają nikłe szanse w rywalizacji z naszymi południowymi sąsiadami. Trzeba jednać liczyć na to, że Snax i spółka zagrają równie dobrze, co w zamkniętych kwalifikacjach do FLASHPOINTA. Wówczas możemy liczyć na awans do półfinału. W nim zaś trzeba będzie zmierzyć się z wygranym meczu SKADE – 1WIN (w chwili publikacji tekstu mecz trwał).

Spotkanie z Sinners zaplanowano na godzinę 16:00. Transmisja spotkania odbędzie się na kanale Tarczyński Studio Live.