W finale górnej drabinki play-offów 38. sezonu ESEA Premier spotkały się dwie polskie ekipy. Jedna z nich zapewni sobie dziś awans do ESL Pro League Conference.

Finały 38. sezonu ESEA Premier idą po myśli polskich drużyn. Zawodnicy Anonymo i x-kom AGO wgrali ostatnie dwa spotkania, dzięki czemu obie ekipy spotkały się w finale górnej drabinki i zmierzą się dziś o awans do ESL Pro League Conference. Wygrany zagra jutro o bezpośrednią przepustkę do 15. sezonu ESL Pro League!

Obie ekipy są świeżo po roszadach w składzie. W szeregach Anonymo ponownie pojawił się Kamil „KEi” Pietkun, który został tymczasowo przywołany z ławki rezerwowej po tym jak okres testowy Piotra „blacktear5” Kasińskiego dobiegł końca. W gnieździe również doczekaliśmy się wielkiego powrotu, ponieważ wraz z Jastrzębiami ponownie lata Miłosz „mhL” Knasiak, który po odejściu rallena i snatchiego uzupełnił skład wraz z Szymonem „kRaSnaLem” Mrozkiem.

Spotkanie z pewnością będzie bardzo wyrównane, lecz rozegrane spotkania w nowych składach przemawiają za x-kom AGO. Jastrzębie dotychczas rozprawili się ze Sprout oraz DBL Poney, czyli odpowiednio z 50. oraz 28. drużyną świata. Zwycięstwa te jasno pokazują potencjał tego składu.

Mecz rozpocznie się o godzinie 19:00 i będzie można go oglądać na kanałach organizacji – AGO i Anonymo.