Anonymo i Wisła All in! Games Kraków muszą ratować swoje sytuacje w fazie grupowej ESEA Premier Season 37. Obie polskie drużyny wykończyły już swój margines błędu.

  • Poland Anonymo – Germany Sprout

To idealny moment na „ugryzienie” Sprout. Niemcy są w słabej formie, przegrywają sporo spotkań i  mają ciężką sytuację w grupie. Ciężką, czyli taką samą jak Anonymo. Oznacza to, że ten mecz jest spotkaniem za tak zwane „sześć” punktów, gdyż obie drużyny sąsiadują ze sobą w tabeli. Przegrany może pożegnać się z marzeniami o play-offach w tym sezonie, co więcej, będzie musiał skupić się na walce o utrzymanie. Ten mecz jest więc przełomowy dla obu ekip, dlatego tak ważne jest dzisiejsze zwycięstwo. Anonymo jest delikatnym faworytem bukmacherów, co dobrze wróży. Ponadto wczoraj obejrzeliśmy ze strony KEia i spółki dwa dobre spotkania w Spring Sweet Spring 3, dzisiaj liczymy na kontynuację.

  • Poland Wisła All in! Games Kraków – Germany ALTERNATE aTTaX

Drugi polsko-polski pojedynek, równie ważny, co poprzedni. Wisła bowiem także nie ma za ciekawej sytuacji w w grupie, zajmuje dopiero 6. miejsce z sześcioma punktami na koncie. ALTERNATE aTTaX to jednak znacznie mniej groźny rywal niż Sprout, wręcz maszynka do „nabijania punktów” w grupie A. Biała Gwiazda musi wykorzystać ten fakt i się nie potknąć w starciu z 98. drużyną świata. Ostatnia dyspozycja Wisły może nie jest wymarzona, ale także trzeba zwrócić uwagę na to, z kim Wiślacy się mierzyli – głównie były to drużyny lepsze. aTTaX takim nie jest, jest nawet znacznie gorszą ekipą, co należy wykorzystać.

Harmonogram spotkań:

  • 16:00 Poland Anonymo – Germany Sprout – transmisja
  • 19:00 Poland Wisła All in! Games Kraków – Germany ALTERNATE aTTaX – transmisja