Pora na główne wydarzenie. Dziś startuje Snow Sweet Snow 3 z Anonymo Esports i Wisłą All iN! Games Kraków na liście uczestników!

Drogi obu formacji z Polski do Snow Sweet Snow 3 znacznie się różniły. Podopieczni Adriana „IMD” Piepera otrzymali po prostu bezpośrednie zaproszenie do wzięcia udziału w zmaganiach z pulą nagród wynoszącą $68 000Wisła All iN! Games Kraków musiała sobie natomiast na slota zapracować podczas turnieju kwalifikacyjnego – Snow Sweet Snow 3 – Regionals. Jak się okazało, nie było to dla niej zbyt trudne wyzwanie. Awansowała do rozgrywek najpierw wychodząc z polskiej grupy, a później osiągając bilans 3/1 w systemie szwajcarskim.

Nie pozostaje nam nic innego, jak cieszyć się, że mamy dwa zespoły złożone w pełni z naszych rodaków w trzeciej odsłonie SSS. Poza nimi w rywalizacji wystąpią też m.in. reprezentanci SKADE Dignitas, którzy spotkają się z Polakami  w rundzie numer jeden. Anonymo o godzinie 09:00 zmierzy się ze składem z Bułgarii, a Biała Gwiazda o 12:00 zajmie się potyczką z gronem Patrika „f0rest” Lindberga.

Warto podkreślić, że zarówno przeciwnik Pawła „innocent” Mocka i spółki, jak i ekipy Mariusza „loord” Cybulskiego ma za sobą udany weekend. SKADE wygrało bowiem kwalifikacje do REPUBLEAGUE TIPOS S1, a DIG awansowało do BLAST Premier Spring Showdown po zajęciu pierwszego miejsca w Nordic Masters Spring. Przed polskimi drużynami zatem trudne wyzwanie, a czy sobie z nim poradzą, to przekonamy się obserwując pojedynki pod tym adresem. 

  • 09:00 Poland Anonymo Esports vs. Bulgaria SKADE
  • 12:00 Poland Wisła All iN! Games Kraków vs. Sweden Dignitas