Z nieba do piekła – tak wygląda ostatnie 24 godziny Anonymo, które dzisiaj zmierzy się z HYENAS o pozostanie w 3. edycji FLASHPOINT. W grze zobaczymy dziś jeszcze Izako Boars, x-kom AGO i Wisłę All in! Games Kraków.

  • Sweden GamerLegion – Poland Izako Boars

Dzikom nie udało się wygrać z Fiend, przez to bilans 1-1 w Spring Sweet Spring zmusił ich do rozegrania spotkania z GamerLegion. Rywal wygląda na idealnego, aby się odbić – w końcu to nowy projekt GL, gdzie dominuje raczej eksperymentalny roster. Szwedzko-belgijsko-słowacki zespół zajmuje obecnie 69. miejsce w rankingu HLTV i gra w kratkę. To wszystko składa się na to, że może być to bardzo dobry moment dla Izako Boars, by podreperować swój bilans w rozgrywkach.

  • Denmark HYENAS – Poland Anonymo

Mecz, który w skrócie nie powinien mieć miejsca, czyli spotkanie w dolnej drabince Anonymo vs HYENAS. Okoliczności wszystkim powinny być doskonale znane, bo sprawą powtórki pojedynku Polaków z NIP-em żyła cała Polska. Trzeba jednak wziąć na klatę niesprzyjające okoliczności i pokazać pazur w starciu z Duńczykami. HYENAS to zespół stworzony wokół Kjaerbye'ego, praktycznie nowy, bo ma na koncie rozegrane zaledwie jedno spotkanie. Tutaj dużą rolę może odegrać nastawienie Polaków – najważniejsze to udowodnić wszystkim, że miejsce Anonymo powinno być w drabince wygranych. Ewentualna porażka z HYENAS eliminuje Snaxa i spółkę z FLASHPOITU, zwycięstwo przedłuża marzenia graczy znad Wisły o dobrym wyniku na tym turnieju.

  • Russian Federation 1WIN – Poland Wisła All in! Games Kraków

Biała Gwiazda jest w Spring Sweet Spring w komfortowej sytuacji – ma bilans 2-0 i dziś zagra o awans do play-offów. Rywal o to miano to rosyjskie 1WIN, które co prawda ma serię zwycięstw na swoim koncie, ale przecież Wisła również podobnym strike'iem może się pochwalić. Według bukmacherów i społeczności to ekipa SZPERA jest faworytem tego spotkania.

  • Bulgaria SKADE – Poland x-kom AGO

Jastrzębie wracają do gry w BLAST Rising, a dokładniej rozpoczynają przygodę z play-offami tego turnieju. W 1. rundzie drabinki zmierzą się z bułgarskim SKADE. Co by nie mówić, jest to bardzo trudny rywal, znajdujący się na 18. miejscu rankingu HLTV, co sprawia, że SKADE jest najwyżej rozstawioną drużyną w BLAST Rising. Trzeba jednak uczciwie powiedzieć, że za ich plecami w tej klasyfikacji znajduje się x-kom AGO. Przed Polakami na pewno ciężkie i wymagające spotkanie, my zaś będziemy mogli obserwować bardzo wyrównane starcie.

  • Sweden GamerLegion – Poland Izako Boars

Nie, to nie pomyłka. Na koniec dnia powtórka, czyli mecz GamerLegion i Izako Boars, tyle że w ramach ESEA Premier. Dla Dzików będzie to drugie spotkanie w tych rozgrywkach, obecnie obie drużyny mają na koncie po jednej porażce w 37. sezonie.

Harmonogram spotkań: