Dziś na serwerze będziemy oglądali łącznie trzy polskie drużyny, w dwóch różnych rozgrywkach. Mowa o MAD DOG'S PACT, Izako Boars i Anonymo.

  • Poland MAD DOG'S PACT – Ukraine EC Kyiv

Dzień otwierają gracze MAD DOG'S PACT, którzy nie mają ostatnio najlepszego okresu. Przegrali bowiem w półfinale PGE Superpucharu PLE, a wczoraj odpadli z gry o ESEA Premier. Pozostały im jedne rozgrywki – to Dominationa League Season 2, gdzie mają bilans 2-2. Pokonanie EC Kyiv oznacza awans, porażka zaś wyrzuci ich z turnieju. Ukraińcy to rywal mniej więcej na tym samym poziomie, możemy więc spodziewać się każdego wyniku.

  • Ukraine ex-Marlian – Poland Wisła All in! Games Kraków

Kolejna odsłona wojny polsko-ukraińskiej w Domination League, gdzie również stawką jest awans do play-offów. Wisła wygrzebała się ze złego bilansu, gdzie ocierała się o pożegananie z turniejem. Polakom udało się jednak wyjść na prostą i dzięki temu zagrają dziś z ex-Marlian. Rywal jak najbardziej do pokonania, można nawet powiedzieć, że to Biała Gwiazda jest tutaj faworytem.

  • Poland Izako Boars – Ukraine KHAN

Polsko-ukraiński pojedynek część 3, również w Domination League i również o awans do fazy play-off, obie drużyny mają bowiem bilans 2-2. Dzikom wypada w końcu sięgnąć po to trzecie zwycięstwo, bowiem od dwóch kolejek ocierają się o awans, ale nie mogą tego sfinalizować. Dzisiaj mierzą się z najsłabszym rywalem dotychczas. Szansa jest więc spora.

  • Poland AnonymoPortugal SAW/Russian Federation bankaPEPSI

Rywala Anonymo jeszcze nie znamy, będzie to bowiem przegrany z pary SAW – bankaPEPSI. Waga tego spotkania będzie jednak ogromna – przegrany bowiem spada do ESEA Advanced. Anonymo więc musi wygrać ten i kolejny mecz w ramach drabinki przegranych, by utrzymać się w ESEA Premier. Rywale nie są wymagający, ale Snax i spółka w ostatnim czasie niestety nie błyszczą formą.

Harmonogram spotkań:

  • 11:00 Poland MAD DOG'S PACT – Ukraine EC Kyiv – transmisja
  • 14:00 Ukraine ex-Marlian – Poland Wisła All in! Games Kraków – transmisja
  • 17:00 Poland Izako Boars – Ukraine KHAN – transmisja
  • 19:00 Poland Anonymo – Portugal SAW/Russian Federation bankaPEPSI – transmisja