Francuski zawodnik François „AmaNEk” Delaunay za pośrednictwem Twittera poinformował, że żegna się z organizacją LDLC. Utalentowany zawodnik zostaje bez kontraktu na scenie CS:GO.

16 Maja ubiegłego roku, to właśnie wtedy AmaNEk wraz z devoduvekiem dołączają do LDLC. Skład złożony z trzech Francuzów, Anglika oraz Belga rozpoczął wspinanie się na scenie. Wychodziło im to całkiem nieźle. Do największych sukcesów można zdecydowanie zaliczyć występ w Polsce, a dokładnie podczas PGA, gdzie na ESL Pro European Championship 2018 pokonali AGO Esports, inkasując przy tym blisko 40 tysięcy dolarów.

Od tamtego momentu odnosili jeszcze większe bądź mniejsze sukcesy, ale z każdym miesiącem było gorzej. Niezadowalająca gra doprowadziła do tego, że Alex „ALEX” McMeekin przyjął ofertę ze strony Vitality i z dniem 28 grudnia opuścił swoją drużynę. François AmaNEk Delaunay' nie przedłużył swojego wygasającego kontraktu, przez co od dziś stanął się wolnym zawodnikiem. Aktualny skład LDLC prezentuję się następująco:

  • France Logan „LOGAN” Corti
  • Belgium Antoine „to1nou” Pirard
  • France David „devoduvek” Dobrosavljevic