ALSEN-Team z niewielkimi problemami pokonuje Wyvern Ladies i awansuje do play-off'ów CPH Games, gdzie powalczą z YP Ladies o awans do ćwierćfinału!

Poland ALSEN-Team vs Sweden Wyvern Ladies – 2:0 (de_mirage 19:17, de_inferno 16:11)

Pierwszą lokacją tego spotkania była mapa mirage. Nożówkę wygrały dziewczyny z Wyvern Ladies i wybrały one stronę broniącą. Pierwsza pistoletówka, mimo wyrównanej walki, padła łupem Polek, które zdołały też wygrać kolejne 4 rundy. Szwedki obudziły się i po przy pięciu punktach straty do polskiej drużyny, przejęły one inicjatywę i zdołały wygrać 9 rund z rzędu. Ostatnia runda pierwszej połówki wpadła na konto ALSEN-Team i ostatecznie na półmetku pierwszej mapy, traciły one 3 punkty do swoich rywalek (6:9). Drugą połowę lepiej zaczęły zawodniczki szwedzkiej drużyny, wygrywając pistoletówkę, a dzięki przewadze pieniężnej zdołały one wygrać również kolejne dwie rundy. Gdy Polki mogły już zakupić pełne wyposażenie, zdobyły na swoje konto dwa punkty. Szwedki zdobywając 14 rundę znacząco zmniejszyły szansę vorti i jej koleżanek na wygranie pierwszej mapy, lecz polskie dziewczyny nie poddały się i świetną grą po stronie antyterrorystów zdołały doprowadzić do wyrównania, a nawet zdobyć 15 rundę na swoje konto! Ostatecznie Szwedki doprowadziły do dogrywki, w której to dziewczyny z ALSEN zachowały zimną krew i wygrały pierwszą mapę wynikiem 19:17!

Inferno było drugą mapą, na której Polki walczyły o awans do play-off'ów. Rundę nożową wygrały ALSEN-Team i wybrały one stronę antyterrorystów, po której zwyciężyły pistoletówkę i dwie kolejne rundy. Na pierwszej połówce, lepsze okazały się reprezentantki Polski i to one prowadziły na półmetku wynikiem 9:6. Drugą połowę zdecydowanie lepiej zaczęły podopieczne Łukasza „PRAWUs'a” Ganczewskiego, doprowadzając do 6-punktowej przewagi. Szwedki zaczęły odrabiać stratę, lecz na nic zdały się ich starania i ostatecznie to Buła i spółka awansowały do play-off'ów, w których już dziś zmierzą się z ekipą YP Ladies, spotkanie zaplanowane jest na godzinę 10:00!