Dziewczyny z ALSEN-Team przegrywają w meczu o ćwierćfinał z Team YP i jednocześnie odpadają z turnieju CPH Games.

Poland ALSEN-Team vs Russian Federation Team YP – 1:2 (de_cobblestone 5:16, de_mirage 16:11, de_train 6:16)

Po wczorajszych zmaganiach przeciwko Wyvern Ladies, do dzisiejszego spotkania Polki podeszły z dobrymi nastrojami. Zobaczcie film, który opublikował Łukasz „PRAWUs” Ganczewski w drodze na mecz:

Pierwszą lokacją spotkania był cobblestone. Świetną grą popisały się zawodniczki z Rosji, które zdominowały pierwszą część meczu o ćwierćfinał CPH Games 2016 female i wygrały de_cobblestone wynikiem 16:5.

Na drugiej mapie inicjatywę przejęły polskie zawodniczki, dając tym samym nadzieję na wygranie spotkania i awans do kolejnego etapu turnieju. Na de_mirage to Buła i spółka wygrały 16:11, jednocześnie doprowadzając do remisu 1:1 w całym spotkaniu.

Decydujące starcie miało odbyć się na de_train. Niestety Rosjanki nie dały najmniejszych szans Polkom, prowadząc po pierwszej połowie 12:3. Reprezentantki ALSEN-Team próbowały nawiązać kontakt z rywalkami, kiedy po wygranej pistoletówce zdołały zdobyć również kolejne 2 punkty. Na nic zdały się jednak ich starania i przegrały one ostatecznie tę mapę 6:16 i całe spotkanie 1:2. Mimo wszystko gratulujemy występu na turnieju w Kopenhadze i czekamy na kolejne sukcesy polskich zawodniczek!