Społeczność zadecydowała – ACE z Desert Eagle w wykonaniu Vincenta „Happy” Schopenhauera w 2015 roku został zagraniem dekady w CS:GO.

Turniej DreamHack Open London 2015, finałowe starcie, potencjalnie ostatnia mapa. EnVyUs po zwycięstwie pierwszej lokacji na TSM i solidnej pierwszej połowie na Inferno, złapało sporą zadyszkę po zmianie stron i nie radzi sobie z obroną obszarów bombowych. Team SoloMid walczy o comeback, resetując ekonomię Francuzów. Wtem Vincent „Happy” Schopenhauer staje do defensywy dysponując jedynie Desert Eaglem i… trafia kosmiczne strzały. Wygrana tego force'a ostatecznie przechyliła szalę zwycięstwa na stronę EnVyUs, które ostatecznie podniosło puchar.


ACE w wykonaniu Happy'ego został uznany przez społeczność Counter-Strike'a za najlepszą akcję od czasu powstania CS:GO. Mały „plebiscyt” odbył się na oficjalnym twitterze gry, gdzie nominowanych zostało osiem zagrań. W ostatecznym głosowaniu powyższa akcja otrzymała od publiki ponad 35% głosów, wygrywając z utrzymaniem obszaru bombowego B przez Stewiego2k podczas ELEAGUE Major Boston 2018, podsadzką olofmeistera na Overpassie oraz strzałami z wyskoku z AWP w wykonaniu coldzery.