AGO z awansem do kolejnego finału! Tym razem powalczą o mistrzostwo Mother Russia #2 z pro100, a to wszystko za sprawą dzisiejszego zwycięstwa z ALTERNATE aTTaX.

AGO po zdobyciu mistrzostwa Skinhub Season 2 oraz Nations Elite Cup nie planuje się zatrzymywać! Aniołki ciągle rozgrywają spotkania internetowe, a rok 2017 zakończyli awansem do Wielkiego Finału Mother Russia #2.

Jak do tego doszło? AGO Gaming poradziło sobie świetnie w grupie A wychodząc z niej z pierwszego miejsca. Następnie w play-offach trafili do drabinki wygranych i w niej radzili sobie niemal bezbłędnie. Dopiero pro100 dało radę przełamać świetną passę naszych rodaków i zrzucić ich do drabinki przegranych. Dzisiaj Aniołki podejmowały ALTERNATE aTTaX i spotkanie BO3 udało im się zamknąć w dwóch mapach, które dość łatwo wpadły na konto polskiego składu – 16:8 16:11. Pojedynek wyłonił drugiego finalistę, którym zostaje AGO.

Na tę chwilę nie jest jeszcze znana data oraz godzina rozgrywania meczu finałowego między AGO Gaming pro100. W puli nagród Mother Russia #2 znalazło się $10 000, z czego $6 000 zdobędzie najlepszy zespół.