Po ostatnich rozstaniach przyszła pora, aby Jastrzębie kogoś przywitały. Dziś oficjalnie potwierdziły zakontraktowanie Denisa „Grashog” Hristova, który w drużynie będzie pełnił rolę prowadzącego.

Kilka dni temu x-kom AGO ostatni raz przystąpiło do akcji w dotychczasowym składzie. Razem z Karolem „rallen” Rodowiczem i Michałem „snatchie” Rudzkim zagrało w Pucharze Narodowej Drużyny Esportu, który był turniejem kwalifikacyjnym do V4 Future Sports Festival. Jastrzębie pokazały się z tak dobrej strony, że wygrały całe zmagania nie tracąc nawet mapy. Na swojej drodze pokonały Wisłę All iN! Games Kraków Honoris.

AGO może zatem myśleć o przygotowaniach do V4, choć już nie w dywizji z rallenem snatchiem na pokładzie. Pora na nowy etap w historii organizacji, którego jak się dziś oficjalnie okazało częścią będzie Denis „Grashog” Hristov – były reprezentant m.in. Pompa Teamu, w którym współpracował chociażby z Bartkiem „bnox” Niebiszem, czyli obecnym zawodnikiem MAD DOG'S PACT.

Jastrzębie zatrudniły Grashoga, aby ten zajął się IGL-owaniem. Potwierdziły się więc wcześniejsze doniesienia od Weszło Esport, które przekazywało, że tak się stanie. Pytanie tylko, czy faktycznie Denis początkowo będzie szóstym graczem i będzie się uczył prowadzenia, czy może od razu wskoczy do podstawowej piątki. Dowiemy się tego niebawem!

Skład x-kom AGO teraz wygląda tak:

  • Poland Damian „⁠Furlan⁠” Kislowski
  • Poland Maciej „⁠F1KU⁠” Miklas
  • Poland Szymon „⁠kRaSnaL⁠” Mrozek
  • Poland Eryk „⁠leman⁠” Kocęba
  • Bulgaria Denis „⁠Grashog⁠” Hristov
  • Poland Mikołaj „⁠miNirox⁠” Michałków – trener