Już za kilka dni ponownie będziemy mogli ekscytować się spotkaniami x-kom AGO. 17 stycznia rozpoczną się kwalifikacje do Elisa Invitational Winter 2021, a wśród ich uczestników znalazła się ekipa Furlana.

Kwalifikacje do Elisa Invitational Winter 2021 będą dla x-kom AGO ważnym sprawdzianem. Bez wątpienia Jastrzębie liczą na udany początek roku, a awans do głównej fazy turnieju byłby z pewnością sporym osiągnięciem dla Polaków.  Albowiem finały rozgrywek odbędą się w formie LAN-owej w Finlandii, a ich pula nagród sięga stu tysięcy dolarów.

Do Elisa Invitational Winter 2021 z kwalifikacje awansują cztery najlepsze zespoły. Wśród uczestników obok Polaków znaleźli się przedstawiciele Entropiq, ECSTATIC, Eternal Fire, BLINK czy Dignitas. O awans do głównej fazy turnieju nie będzie więc wcale łatwo, a Jastrzębie do wielu pojedynków będą musiały przystąpić w roli underdoga.

Kwalifikacje do Elisa Invitational Winter 2021 rozpoczną się już 17 stycznia i potrwają aż przez cztery tygodnie. LAN-owe finały zaplanowane są natomiast na 3-5 marca w Tampere. W puli nagród rozgrywek znajdzie się 100 tysięcy dolarów, a zwycięzcy przypadnie połowa tej kwoty.