Tym razem role się odwracają i to organizacja esportowa zostaje sponsorem inicjatywy sportowej. Reprezentanci FFA Warszawa będą występować z Jastrzębiem na piersi.

W ostatnim czasie coraz częściej możemy być świadkiem gdy wielkie podmioty sportowe inwestują swoje finanse w sport elektroniczny. Tym razem jednak role się odwracają i to AGO Esports zostaje sponsorem młodzieżowego klubu piłkarskiego FFA Warszawa. Jednak nie ma co się dziwić, przecież włodarze jednej z najbardziej prężnie rozwijających się organizacji w Polsce wywodzą się właśnie z tradycyjnego sportu.

Drużyna For Fun Academy Warszawa dostała wsparcie w postaci strojów drużynowych. Ponadto organizacja zapewnia, że zawodnicy AGO będą regularnie odwiedzać mecze FFA Warszawa, a sami młodzi adepci piłki nożnej będą mieli dostęp do „Jastrzębiego Gniazda” czyli gaming house'u. Ta współpraca ma prezentować, że granice pomiędzy sportem klasycznym i esportem przestały już istnieć. Młodzi ludzie bardzo często interesują się obydwiema dyscyplinami i doceniają idolów z dwóch środowisk.