Faza pucharowa Snow Sweet Snow 2 wystartowała. Po pierwszej rundzie z turniejem pożegnało się Anonymo Esports, ale za to x-kom AGO awansowało do ćwierćfinału.

Jastrzębie lecą dalej

Reprezentanci x-kom AGO nie zwalniają tempa. Po udanym pierwszym etapie wydarzenia, w którym wypracowali bilans 3/1, dobrze rozpoczęli epizod z najważniejszą fazą rozgrywek. Zmierzyli się z Sinners, które udało się pokonać 2:0. Nie były to jednak łatwe mapy dla naszych rodaków, co potwierdzają wyniki – 16:11 na Vertigo oraz 16:13 na Trainie. Wydaje się, że kolejne zmagania będą jeszcze trudniejsze. Jutro o godzinie 12:00 AGO zagra przecież z Ninjas in Pyjamas, które aktualnie zajmuje 12. pozycję w światowym rankingu HLTV. Faworyt jest zatem znany, ale liczymy na niespodziankę od Damiana „Furlan” Kisłowskiego i spółki.

Nici z polskiego finału 

Drabinka w play-offach ułożyła się idealnie pod Wielki Finał z udziałem obu drużyn z Polski. Były więc szanse na coś naprawdę wyjątkowego dla naszej społeczności, lecz dziś przestały one istnieć. Anonymo nie będzie bowiem kontynuowało przygody ze Snow Sweet Snow 2, ponieważ zostało wyeliminowane z zawodów przez fińskie HAVU. Ekipa Samiego „xseveN” Laasanena wygrała przeciwko podopiecznym Adriana „IMD” Piepera rezultatem 2:0 – 16:10 na Overpassie i 16:6 na Trainie. Krótko mówiąc – mecz do zapomnienia dla Anonymo Esports, które swoją drogą przebywa obecnie na bootcampie.

Gdzie zobaczyć jutrzejszy ćwierćfinał z x-kom AGO w roli głównej? 

Polska transmisja standardowo odbędzie się na kanale GG League.