Nowy tydzień, stare rozgrywki – dwie polskie formacje dzisiaj zagrają w ramach LOOT.BET Season 9 oraz Spring Sweet Spring. Mowa o MAD DOG'S PACT i x-kom AGO.

  • United Kingdom Endpoint – Poland MAD DOG'S PACT

Dzień rozpoczynamy od 9. sezonu LOOT.BET i meczu darko i spółki. PACT podejmuje Endpoint, jako że obie drużyny mają bilans 1-1 w rozgrywkach. Nie ma co ukrywać – Brytyjczycy są wielkim faworytem tego spotkania. To kompletnie inny zespół niż jeszcze kilka miesięcy temu, prezentuje wyższy poziom i ostatnio jest w całkiem niezłej formie. Ostatecznie nawet utrata flameZa nie załamała dyspozycji drużyny. PACT zaś znajduje się w głębokim kryzysie i przegrywa właściwie wszystko, co się da. Polacy zagrają z EXUSEM jako stand-inem.

  • Australia EXTREMUM – Poland  x-kom AGO

Znacznie ważniejszy mecz czeka nas popołudniu – AGO bowiem gra w Spring Sweet Spring. Co ważne, jest to pierwsza runda play-offów tego turnieju. Jastrzębie już raz pokazały nam znakomitą kampanię w rozgrywkach od Relog Media – było to jednak dwa miesiące temu. Warto byłoby powtórzyć tamtejszy sukces, czyli dotrzeć do finału SSS. Rywal na start jednak jest dosyć wymagający – EXTREMUM w końcu suchą stopą przeszło przez fazę grupową, oraz po prostu jest to solidna światowa marka. Polacy muszą się zrewanżować Australijczykom za przegraną sprzed kilku dni, kiedy to ekipa Liazza wygrała na obu mapach 16:13. Wynik bardzo bliski, przeciwnik jest jak najbardziej w zasięgu. W razie zwycięstwa, w kolejnej rundzie czeka szwedzkie fnatic.

Harmonogram spotkań na dziś: