W teorii powinniśmy być wczoraj świadkami dwóch spotkań z udziałem polskich ekip w Spring Sweet Spring 2. Ostatecznie jednak obserwowaliśmy jedno, w którym x-kom AGO okazało się silniejsze od Izako Boars.

Niestety Wisła All iN! Games Kraków, która również znajduje się na liście uczestników systemu szwajcarskiego we wspomnianym wyżej wydarzeniu nie mogła wczoraj pojawić się na serwerze. Przez zaplanowaną potyczkę w fazie pucharowej Polskiej Ligi Esportowej – PGE Dywizji Mistrzowskiej oddała walkower dla 1WIN w międzynarodowym turnieju. Wielka szkoda, ponieważ miała szansę, aby przejść do kolejnego etapu osiągając bezbłędny bilans 3/0.

Derby Polski między x-kom AGO Izako Boars na szczęście normalnie się odbyły. Nie przyniosły one jednak zbyt dużych emocji. Jastrzębie bez większych problemów poradziły sobie z Dzikami pokonując je najpierw 16:2 na Duście2, a następnie 16:12 na Trainie.

Tak zatem wygląda sytuacja polskich drużyn po trzeciej rundzie Spring Sweet Spring 2:

  • Poland Wisła All iN! Games Kraków – bilans 2/1
  • Poland x-kom AGO – bilans 2/1
  • Poland Izako Boars – bilans 1/2

Dziś w ramach czwartej odsłony czekają nas następujące pojedynki:

  • 12:00 Poland x-kom AGO vs. Russian Federation Entropiq
  • 15:00 Poland Wisła All iN! Games Kraków vs. Finland HAVU
  • 19:00 Poland Izako Boars vs. Turkey Sangal

Reprezentanci AGO Wisły Kraków będą walczyć o play-offy, a podopieczni Bartosza „Hyper” Wolnego postarają utrzymać się w rozgrywkach. Transmisję z meczów znajdziecie pod tym adresem.