Dwie w pełni polskie drużyny awansowały do fazy pucharowej Champion of Champions Tour North Europe Series 2, gdzie spotkają się z m.in. Astralis, ENCE oraz OG.

Reprezentanci AGO oraz 9INE wywalczyli awans do fazy pucharowej drugiej edycji Champion of Champions Tour North Europe. Polskie drużyny dołączyły tym samym do zaproszonych finalistów, wśród których znajdziemy m.in. Astralis, OG, ENCE czy GamerLegion. Nasi rodacy będą walczyć o główną nagrodę z puli $50.000 oraz punkty w zestawieniu generalnym, gwarantujące awans na finały LAN-owe.

Warto nadmienić, że 9INE wywalczyło awans grając ze zmiennikiem. Wczoraj Grzegorz „SZPERO” Dziamałek poinformował o końcu swojej współpracy z organizacją, a w jego miejsce pojawił się Filip „tudsoN” Tudev, wciąż szukający nowego zespołu po operacji oka przebytej w połowie bieżącego roku.

O awans do play-offów wciąż walczy Illuminar Gaming, które zagra decydujący mecz dziś o godzinie 12:30. Ich przeciwnikiem będzie czeskie ECLOT, notowane niżej w rankingu HLTV, ale niedawno Czesi pokonali naszych rodaków w CCT Central Europe wynikiem 2:0.

Światowa czołówka w play-offach CCT North Europe Series 2; dycha, siuhy i F1KU na liście uczestników