Jastrzębie po powrocie z Bangkoku nie mieli zbyt wiele czasu na odpoczynek. Dziś rozegrają pierwsze spotkanie w United Masters League, gdzie zmierzą się z ALTERNATE aTTaX.

United Master League to europejska liga, w której puli nagród znajduje się $140,000. Wśród uczestników znajdują się głównie ekipy aspirujące do znalezienia się w światowej topce, w tym m.in. jedna polska drużyna – AGO Esports.

Jastrzębie w miniony weekend toczyli walkę podczas turnieju Toyota Masters Bangkok, gdzie po fazie grupowej zdołali awansować bezpośrednio do półfinału. Tam niestety nie poradzili sobie z TYLOO, które ostatecznie poległo na Heroic w bardzo wyrównanym finale.

Furlan i spółka nie dając sobie wiele czasu na odpoczynek po powrocie i już dziś zmierzą się z ALTERNATE aTTaX. Niemiecka ekipa rozegrała jak dotąd trzy spotkania w tej lidze, wszystkie remisując, mimo że przeciwnicy nie byli zbyt wymagający. Ostatni pojedynek z AGO Esports rozegrali podczas ESL Pro European Championship w Poznaniu, gdzie Jastrzębie okazały się lepsze. Dzisiejszy mecz rozpocznie się o godzinie 19:00 i będzie je można obejrzeć z polskim komentarzem na kanale KXN Studio.