Scena Counter-Strike: Global Offensive powoli wybudza się ze świątecznego snu. Dziś AGO Esports powróci do rozgrywek internetowych w United Masters League.

Już od kilku lat okres świąt i Nowego Roku oznacza przerwę na scenie CS:GO. Podobnie jak w poprzednich latach, tak i w tym roku na przystawkę dostajemy ASUS ROG Join The Republic Challenge, lecz wciąż nie są to rozgrywki na najwyższym poziomie. Jednak dziś przed rozpoczęciem finału wcześniej wspomnianego turnieju, będziemy mogli zobaczyć w akcji AGO Esports.

Tak jak wcześniej informowaliśmy Jastrzębie dziś rozpoczynają bootcamp w Warszawie. Zgrupowanie rozpocznie się dla nich bardzo pracowicie, ponieważ już o godzinie 17:00 rozegrają swój pierwszy mecz w 2019 roku. Ekipa Furlana podejmie najpierw francuski skład 3DMAX, z którymi przegrali zaraz przed przerwą świąteczną. Natomiast później podejmą niemieckie expert, z którym nie przyszło im się jeszcze zmierzyć w ramach tej ligi.

AGO dotychczas z dziewięciu rozegranych spotkań wygrało zaledwie dwa, remisując przy tym aż cztery. Daje im to dziesiąte miejsce w tabeli United Masters League, a jeśli myślą o awansie na finały LAN-owe, muszą znaleźć się powyżej ósmej lokaty.

Harmonogram dzisiejszych spotkań:

  • 17:00 – Poland AGO Esports vs France 3DMAX
  • 19:00 – Poland AGO Esports vs Germany expert

Mecze będzie można obejrzeć na kanale KXN Studio.