Przed AGO sporo spotkań, zarówno tych internetowych, jak i tych LAN-owych. Nic dziwnego, że Jastrzębie zdecydowały się na zrobienie bootcampu.

Już jutro startuje ESL Pro League Season 7, w którym zobaczymy AGO Esports jako jedyną drużynę z Polski. Wiadomo, że aby podejmować walkę z najlepszymi ekipami ze sceny w pro lidze i próbować utrzymać się na dość wysokiej lokacie, potrzebna jest stabilna forma. Jastrzębie postanowiły, że wybiorą się na bootcamp, aby utworzyć nowe zagrywki przed nadchodzącymi meczami, nie tylko w EPL, a także zapewne pobyć w drużynowym gronie dla czystej integracji. Informacja o ich zgrupowaniu znalazła się na social mediach graczy.

Warto również wspomnieć, że na koniec tego miesiąca AGO czeka wyprawa do Mińska. W jakim celu Polacy polecą do Białorusi? Aby zagrać na LAN-ie, na którym pula nagród wynosi $100 000, a więc z pewnością motywacja, żeby walczyć o najwyższe cele jest ogromna. Te zawody, to nie będą jednak przelewki. Wielkie pieniądze do wygrania wiążą się z tym, że w grze o nie wezmą udział naprawdę mocne zespoły. Wśród AGO Esports mamy m.in. Space SoldiersGODSENT, czy Sprout.

Miejmy nadzieję, że bootcamp, na który Polacy dziś się udali zaowocuje pozytywnymi wynikami w przyszłości. Przed AGO tygodnie pełne esportowych emocji. Zobaczymy jak poradzi sobie GruBy wraz ze swoją formacją. Przypominamy, że polski skład był jeszcze wczoraj o krok od gry na Intel Extreme Masters Katowice 2018. Oznacza to, że wszystko idzie w dobrym kierunku, a bootcamp jedynie pomoże im się wzmocnić!