AGO Esports ma szansę pomścić Virtus.pro. Jastrzębie podejmą dziś rękawice zawodników Nemiga, którzy ostatnio pokonali Virtusów.

LOOT.BET Season 2 to kolejna liga, w której włodarze zdecydowali się na system szwajcarski. Zarówno Nemiga jak i AGO Esports posiadają na ten moment dwie wygrane oraz jedną przegraną, a dziś zmierzą się o awans do fazy pucharowej.

Nemiga po wystąpieniu na Minorze CIS wciąż utrzymuje się w czołówce drużyn aspirujących o znalezienie się w najlepszej trzydziestce HLTV. Znajdują się obecnie na 50. pozycji, co wbrew pozorom, jest bardzo blisko głównego zestawienia. Ostatnio udało im się pokonać Virtus.pro, które w tym meczu debiutowało z Arkiem „Vegim” Nawojskim w składzie. Niestety Virtusi po dobrych startach na obydwóch mapach, nie mogło znaleźć sposobu na białoruską drużynę w późniejszych etapach gry.

Dziś AGO Esports ma szansę pomścić swoich kolegów z rodzimego podwórka. O godzinie 13:00 rozpoczną walkę z Nemigą, a zwycięzca zapewni sobie awans do fazy pucharowej. Przypomnijmy, że w w LOOT.BET Season 2 do wygrania jest łącznie $30.000, z czego za pierwsze miejsce do zgarnięcia jest $18.000.

Mecz AGO Esports kontra Nemga będzie można obejrzeć na tym kanale.